Zestaw RAM Vitberg+ – wibroterapia w domu dla każdego

Zainteresowany Vitberg opinie? Skieruj się tu

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało lub skoncentrować się na określonej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]