Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Zobacz Vitberg opinie na www.youtube.com

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Stres, bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]