Wywiad INN:Poland z producentem urządzeń Vitberg

Wejdź na http://tinyurl.com/y77cjw3b, aby odnaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są przychylnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, gdzie można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c 4 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]