Wibroterapia w zaciszu domu – o urządzeniach marki Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jednym ze sposobem radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Prace badawcze nad tą metodą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez pobudzenie włókien mięśniowych oraz przyśpieszenie metabolizmu może wspomóc również proces odchudzania. Z terapii wibracjami coraz częściej korzystają też zawodowi sportsmeni do regeneracji tkanki mięśniowej po wyczerpujących treningach.

Domowa wibroterapia z urządzeniem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak osiągalna i dla przeciętnego śmiertelnika. Można się jej oddać we własnym mieszkaniu, bez uciążliwego zapisywania się na zabiegi u rehabilitanta. Na rynku można znaleźć aparaty do wibroterapii wytwarzane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 głównych programów: Relaks, Nogi i Kręgosłup, w których można wybrać 4 poziomy intensywności drgań. Część podstawową można powiększyć o dodatkowe moduły: Metabolizm, Kolana, Szyja, Biodra oraz Nogi.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]