Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: montowni, szwalni, wykrawalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]