Suplementy

Gdzie można nabyć suplementy diety?

W sklepach stacjonarnych oraz internetowych możecie Państwo znaleźć bogaty wybór odżywek i suplementów, które są chwalone przez specjalistów z zakresu kulturystyki.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej i na odchudzanie

Gainer na przyrost mięśni

Oferta proponowanych przez sklepy artykułów jest bardzo szeroka, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – rodzaj suplementu, który ma pomóc w budowie mięśni. W skład geinera wchodzą węglowodany oraz białko, które są dobrane w odpowiednich proporcjach, aby wprowadzić organizm zażywającego w tzw. stan anaboliczny.

Suplementy z grupy BCAA

Aminokwasy BCAA sprawdzą się świetnie u wszystkich chcących profesjonalnie zająć się kulturystyką. Przyjmowanie BCAA powoduje rozbudowę tkanki mięśniowej, przy jednoczesnej zmniejszaniu tkanki tłuszczowej. Warto wspomnieć, iż BCAA zapewnia dostawę energii, która jest potrzebna przy dużych wysiłkach fizycznych.

Odżywki z grupy HMB

HMB to również doceniany przez osoby aktywne fizycznie suplement. Zażywa się go bezpośrednio przed treningiem jak i po. HMB wzmacnia siłę mięśni a także ułatwia budowę masy i skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Jednym ze sklepów, mających w swojej ofercie suplementy diety jest także sklep Activlab. Ofertę można znaleźć na stronie www.activlab.pl.