Redakcja „ABC Zdrowie” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]