Portal „Kto Cię wyleczy” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zajrzyj na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, ból ramion i szyi oraz uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]