Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat badań w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne dolegliwości. Pełny aparat jest złożony z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem dokładnie testowany przed skierowaniem do sprzedaży.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]