Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Zdrowe i perłowe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety mnóstwo negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Jakie metody wybielania są najbardziej efektywne?

Wybielanie zębów – gdy szczotkowanie nie pomaga

Mycie uzębienia po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Bakterie i inne czynniki powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe sposoby wybielające (żele, paski, soda oczyszczona), nie zapewniają długotrwałych efektów. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom śnieżnobiały kolor. Jakie zabiegi są obecnie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje świetne efekty już po trzech sesjach. Wybielanie tą metodą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla zębów.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. Następnie przy pomocy specjalistycznego wzornika określa się barwę zębów przed wybielaniem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Ważne jest też właściwe dobranie PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o 15 odcieni, rezultaty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba unikać czerwonego wina, czarnej kawy przez przynajmniej kilka dni. Świetne efekty zapewnia również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.