Gabinet trychologiczny

Trycholog

Nasze włosy często są obecnie szkodliwe oddziaływanie otoczenia. Cierpią też z powodu tego, co jemy. Należy o nie dbać za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z owłosioną skórą głowy są poważne, może okazać się nieunikniona wizyta u specjalisty trychologa. Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze choroby i zalecić odpowiednią kurację.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zalecić nam przeróżne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki efektywnie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w pożądanej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.