Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa oraz nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksu i walki z objawami stresu.

Urządzenie złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]