30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Wszystko o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]