Wyjątkowa biżuteria z koralem

więcej »

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Ponadto, koral relaksuje osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i bardzo delikatna, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych stylizacji, ale i na specjalne okazje. Koral spotykany jest kolorach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]