Wygodne kolczyki na sztyftach

kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno użyty do ich produkcji kruszec, wzór i szlachetne kamienie, ale również rodzaj zapięcia. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które cenią prostotę oraz komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna okazuje się także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje oraz te, które śmiało można nosić na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich strojach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych kreacji. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają niemal tak dobrze, co naturalne, ale ich możliwe zgubienie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną główką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]