Wisiorki srebrne

srebrne wisiorki

Magia wisiorków

Każda kobieta lubi mieć na sobie unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej ważna jest grubość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór jest także jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]