Trampki – pamiętasz je z dzieciństwa

Jakie buty towarzyszyły nam w szkole od pierwszej klasy?
Noszone w specjalnym woreczku, zmieniane w pośpiechu przed lekcjami, by potem równie szybko je zdjąć i zamienić na inne? Oczywiście odpowiedź jest oczywista – tenisówki! W szkole podstawowej (a i później) kojarzyły się one z przykrym obowiązkiem zmiany obuwia i pokrzykującą za nami woźną – przecież to ona pilnowała, żeby każdy w szkole zmienił buty. Chyba wszyscy się zgodzimy – nie do końca są to przyjemne wspomnienia. Potęgowane bardzo często przymusem, aby tenisówki były w odpowiednim kolorze (przeważnie granatowym bądź czarnym). Wtedy nie były one naszymi ukochanymi butami. Jak to wygląda dzisiaj?

Wielki powrót trampek

Tenisówki powróciły z banicji. Zaczęły chętnie sięgać po nie, jako dopełnienie stylizacji, blogerki modowe – i machina ruszyła! Skoro to obuwie spotkało się z aprobatą fashionistek – ich popularność przybrała na sile i niezwykle dużo osób zaczęło pojawiać się w tych butach na ulicach naszych miast.

Trampki na kilka sposobów

Jak nosić tenisówki? Opcji jest dużo:
– do szortów – nabierzemy dziewczęcego wyglądu i kobiecego uroku,
– do sukienek oraz spódnic – najlepiej zwiewnych, kolorowych i romantycznych – tenisówki doskonale stonują ten klimat nadając charakteru oraz ujmując trochę słodkości – dzięki temu unikniemy przesadnej cukierkowatości,
– do spodni rurek – to opcja dla bardzo szczupłych kobiet, ale może wyglądać niezwykle efektownie i kobieco.

Kto może wybrać tenisówki? Właściwie każdy, bez względu na wiekczy figurę – to zdecydowany plus tych butów. Dodatkowo pasują do różnych stylizacji, nie są pretensjonalne i zachęcają wygodą.
Musimy zwrócić również uwagę na fakt, że tenisówki są tanie i ogólnodostępne w różnych kolorach. Mają też swoje minusy – jest to obuwie nietrwałe i zazwyczaj niezbyt zdrowe dla kręgosłupa.

Nasze dane kontaktowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]