Tenisówki damskie sklep internetowy

Są niezwykle komfortowe, zawsze są trendy, a różnorodność ich fasonów pozwala z łatwością dopasować je do każdego stroju. Tenisówki, bo o nie chodzi, to obuwie idealne nie tylko dla młodzieży. Sięgają po nie dziś też dorośli, a przybycie z nimi na stopach do biura czy na imprezę przestaje być traktowanie jako foux pas. Jak jednak prezentuje się rynek tenisówek? Jakie z nich cieszą się największym uznaniem i na jakich fasonach w największym stopniu skupiają się producenci?

Tenisówki – modne obuwie dla każdego

Szczególną popularnością cieszą się stale proste modele tenisówek. Nie zawsze są ciemne, bo designerzy takich butów popisują się coraz większą inwencją. Na rynku dostępne są więc tenisówki z ozdobami zaprojektowanymi przez znanych twórców grafikami lub nawiązujące do najróżniejszych symboli. Wszystkie łączy tradycyjny krój i duży komfort – są przewiewne i idealnie układają się na nodze, co czyni z nich buty wręcz stworzone na wiosnę i jesień.

Nietypowe modele tenisówek

Oprócz nich, klienci często sięgają też po tenisówki, które w niewielkim już stopniu przypominają proste kroje. Mogą to być hybrydy tenisówek z takimi typami butów jak botki, sandały, czy też szpilki. Producenci często proponują także tenisówki z odpowiednio dopasowaną podeszwą oraz wzmocnioną piętą, dzięki czemu proste obuwie sportowe zamienia się w pełnoprawne buty do biegania lub turystyki. Ogromną uwagę przykłada się też do materiału, z którego są zrobione – stosowane są specjalne mieszanki gumy.

Nasze dane kontaktowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]