Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Szukasz słoja z kranikiem? Odwiedź tę stronę

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]