Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Znajdź jubilera Kraków na miarę Twoich potrzeb!

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci odnajdziemy prawie wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od rzeczoznawcy

Zakup srebrnej broszki, łańcuszka czy pierścionka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy kupić obrączki czy też pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego obwodu albo sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą inne usługi. Renowacja zniszczonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik lub odpadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi również obwód sygnetu, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na sygnet bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy uszkodzoną bądź zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]