Praktyczne kamienie do whisky – dla smakoszy drinków

Naturalne whisky stones zyskują coraz większą popularność – kupujemy je na prezent np. na wieczór kawalerski. To niezbędnik każdego amatora mocnych trunków, który chce uniknąć rozwodnienia whisky przez tradycyjne kostki. Jakie walory posiadają kostki do whisky?

Kamienie do whisky – wykonane z naturalnego minerału

Wszyscy doskonale wiedzą, że whisky najlepiej smakuje serwowane na zimno. Niestety dodawane do alkoholu zwykłe lodowe kostki mają więcej wad niż walorów – szybko przyczyniają się do rozwodnienia drinków, a w zamrażarce pochłaniają woń pożywienia. Na ten problem znaleziono jednak remedium – kostki do whisky. Wyprodukowane są one z naturalnego minerału i występują w różnych odcieniach kolorystycznych. Najczęściej dostępne są szare kostki, których specjalnie zaprojektowane zaokrąglone krawędzie nie zarysowują szkła. Na czym polega działanie naturalnych whisky stones? Wystarczy włożyć je na jakiś czas do niskiej temperatury, a następnie wrzucić do szklanki z whisky. Ich największą cechą jest to, że nie roztapiają się w szklance, co sprawia, że można cieszyć się wspaniałym aromatem whisky. Nie absorbują również zapachów pożywienia. Możesz je spokojnie trzymać w zamrażalniku, a Twój Jack Daniels będzie miał doskonały smak. Skończ z tradycyjnymi kostkami lodu! Kamienie do whisky to prawdziwa rewolucja na rynku napojów wyskokowych.

Kamienie do whisky – zachowują właściwą temperaturę

Funkcjonalne kostki do whisky to idealny podarunek dla kolegi lub dla szefa. Prezentują się niesamowicie stylowo w szklance, dzięki czemu zrobisz wrażenie na znajomych. Whisky stones są wielorazowego użytku, trzeba tylko je spłukać pod ciepłą wodą. Chłodzą napój na długo, a drinki smakują idealnie. Nie musisz już używać tradycyjnych kostek lodu – po prostu zainwestuj w naturalne whisky stones, a Twoja whisky będzie smakowała wyśmienicie.