Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zapewnić stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i na co wypada zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) i całoroczne. Dobór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe oraz proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej struktury.