Modne szpilki

Przy wyborze obuwia często nie pamiętamy, że ich krój ma duży wpływ zarówno na to, jak będą prezentowały się nasze łydki, ale też na całość sylwetki. O ile wpływ ów dla właściciele butów na płaskiej podeszwie nie okazuje się za znaczący, to większe trudności zapewne pojawią się przy zakupie szpilek. Jak więc wybierać obuwie na obcasach? Na co spojrzeć, żeby nasze łydki i pośladki prezentowały pod każdym względem doskonale, zaś parę godzin spędzonych w nich nie okazało się męczarnią?

Uważajmy szpilki z dużym czubem

Jedna z najważniejszych reguł, którymi powinnyśmy kierować się przy kupnie szpilek głosi, iż duży czubek wizualnie rozciąga całe nogi, a także sprawia, że prezentują się jak chudsze. Opisywane wyjście jest rekomendowane zwłaszcza paniom, które mają kilka tłuszczyku – dzięki niemu bez trudu mogą to ukryć.

Szpilki – jak je wybrać?

Konwencjonalne szpilki doskonale będą się prezentowały na stopach pań o drobnej sylwetce. Jeśli zatem zmagamy się z dodatkowymi kilogramami, lepiej zrobimy stawiając na obuwie na nieco większym obcasie. Szczególnie ważne jest to w przypadku pań o chudych nogach, ale większej górze, u których wąskie szpilki mogą sprawiać wrażenie sporego zwężenia się sylwetki u dołu.

Szpilki – który materiał będzie najlepszy?

Kupując szpilki warto zwrócić uwagę na materiał z którego są zrobione. Najlepszym rozwiązaniem okaże się niewątpliwie zakup butów ze skóry lub pozostałych naturalnych materiałów – ułatwiają one oddychanie skóry i tym samym zabezpieczają stopy przed wieloma problemami.

Nasze dane kontaktowe:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]