Lilly Lashes

Lilly Lashes – oczaruj wszystkich zalotnym spojrzeniem

Nie ma co ukrywać – dziewczyny na całym świecie pragną o zdrowych i długich rzęsach. Z wyraźną zazdrością podziwiamy okładki kolorowych czasopism, na których prym wiodą modelki kokietujące nieskazitelnym, ponętnym spojrzeniem. Jednak niewiele kobiet ma możliwość chełpić się tą cechą, toteż nierzadko wykorzystują sztuczne rzęsy. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, sławnej w USA uczestniczce programów reality, mogą bez pomocy wizażystki osiągnąć podobny rezultat.

Jakie rzęsy oferuje Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi sygnuje swoim imieniem Lilly Lashes – markę sztucznych rzęs, która jest sławna nie tylko w USA . Oferta tej marki jest skierowana do kobiet pragnących osiągnąć efekt grubych i wydłużonych rzęs. W katalogu Lilly Lashes można znaleźć klasyczne rzęsy na pasku, komplety kępek służących do zagęszczania zarówno dolnych, jak i górnych rzęs, a także profesjonalne kleje i zalotki. Większość modeli, np. Tokyo, Istambul czy Venice produkowanych jest z ludzkiego włosia. Natomiast pozostałe modele z serii Glam (Alina, Brittany, Hollywood) bądź Luxury (Lush, Divine, Sapphire) wykonuje się z włosia norki, które jest dokładnie sterylizowanego i wyczesywanego. Nie ma jednak znaczenia, który rodzaj materiału zostanie użyty – rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oczy będą naturalnie wyglądać.

Lilly Lashes – celebrytki doceniają ich wytrzymałość

Fakt, że Lilly Lashes może poszczycić się sławą na całym świecie, na pewno nie jest zasługą wyłącznie łączenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Cechą charakterystyczną produktów tej marki jest ich niesamowita wytrzymałość – decydując się na kupno sztucznych rzęs Lilly Lashes mamy więc pewność, że będziemy mogli je używać wielokrotnie. Nie bez przyczyny właśnie akcesoria te chwali i używa ich codziennie gros artystek, które uważa się za ikony stylu. Nad Wisłą produkty Lilly Lashes można kupić w drogeriach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]