Kolczyki z perłami – sklep Biżutik

www.bizutik.pl/kolczyki-z-perlami

Perły są niekwestionowanym symbolem klasy i smaku. Biżuteria z perłami obowiązkowo musi znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Jeżeli sznur z pereł to w Twojej opinii za ekstrawagancka biżuteria, wybierz kolczyki z tą wyjątkową ozdobą. Kolczyki z perłami w niektórych rodzinach to nie tylko zwyczajna ozdoba – są przekazywane kolejnym pokoleniom i tworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – czym się różnią?

Najczęściej spotykanym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, ale od czasu do czasu da się znaleźć także kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę również na odcień. Wielbicielki klasyki wybiorą prawdopodobnie pudrowobiałe, ale panie, które nie boją się zaskakiwać mogą wybrać coś bardziej rzucającego się w oczy: perły ciemne lub łososiowe.

Kolczyki z perłami – oficjalnie i z klasą

O tym, że kolczyki z perłami to element idealnie pasujący do prawie każdej eleganckiej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji wkładania pereł tylko wielkich przyjęć i uroczystości. Młode dziewczyny je ze spodniami jeansowymi i podkoszulkiem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]