Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

kolczyki na biglach

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Istotne są wszak nie tylko ich projekty, ale także walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo na pewno rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego względu wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą trafionym pomysłem? Dobrze między innymi wybrać kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz doskonale się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o lekko kanciastej twarzy – są długie, zatem nadają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy oczywiście zaznaczyć, że kobiety o nieco odmiennej twarzy też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni model.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni twórcy. Szczególną popularnością cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej kupić? To sprawa naszych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem dobrze zda egzamin minerał syntetyczny, więc zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]