Kolczyki dla dziewczynek – kiedy się zgodzić?

kolczyki dla dzieci »

Choć wiele rodziców sceptycznie zapatruje się na kolczyki dla dzieci, to odpowiednio wykonany zabieg ich założenia nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Dziewczynki kochają biżuterię, a kolczyki będą dla nich z całą pewnością powodem do radości. Warto także napisać o mnogości projektów ozdób dla dziewczynek – są wśród nich modele przywodzące na myśl kolczyki dla ich mam, jak i te ozdobione bohaterami ulubionych bajek. Warto zatem odrzucić obawy – jeżeli nasza pociecha lubi zakładać kolczyki – warto pozwolić jej na to i znaleźć odpowiednie dla niej kolczyki dla dziewczynek.

Kolczyki dla dziewczynek – minimalny wiek

Stawiając na zakup kolczyków dla dzieci, należy koniecznie wiedzieć o tym, że u najmniejszych dziewczynek przekłucie uszu może wiązać się z poważnymi problemami. Przekłute uszy trudno się zabliźniają, a ich przemywanie potrafi stać się dla malucha dość bolesne. Takich problemów nie unikniemy nawet wybierając srebrne kolczyki dla dziewczynek. Z tego powodu najlepiej zrobimy zakładając je dziewczynce, która sama tego żąda i ma ukończone co najmniej siedem lat.

Jak wybrać kolczyki dla dziewczynek?

Po pierwsze należy wiedzieć, iż organizm malucha gorzej radzi sobie z infekcjami, które niestety zawsze mogą spotkać nas przy przekłuwaniu uszu. Dlatego kupując kolczyki dla dzieci warto wybierać kolczyki antyseptyczne – między innymi te zrobione ze srebra. Przed kupnem powinniśmy również sprawdzić, jakiego typu kolczyki dla dzieci znajdziemy na rynku – szczególnie wiele kolczyków oferują e-sklepy.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]