Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami

Idealnym dodatkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka doskonale komponują się z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, mające znakomite parametry optyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować szlachetne brylanty, wykorzystywane są zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również zabarwione warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można otrzymać następujące zabarwienia: szafirowy, pomarańczowy, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne dodatki są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych rozmiarach i niskich cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć upragnioną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie dekorowane.