Jeansy z dziurami i łatami

Różne trendy często powracają, a potwierdzeniem mogą być jeansy z dziurami. Naprawdę lubiane w pierwszej połowie lat 90, następnie były łączone przede wszystkim z subkulturami młodzieżowymi. Ostatnimi czasy zauważyć możemy powrót tych elementów garderoby, a te często noszą zarówno panie, jak i mężczyźni. Jeansy z dziurami możemy kupić w różnych krojach – zarówno przylegających, które są najczęściej kupowane przez panie, jak i nieco luźniejszych, adresowanych zwłaszcza do mężczyzn. Oprócz tego dostępne są też jeansy z dziurami o nietypowych fasonach takich jak ogrodniczki. Czemu jednak tak chętnie je zakładamy? Na które okazje warto je ubrać? Gdzie znajdziemy jeansy z dziurami?

W jakich sytuacjach założyć jeansy z dziurami?

Jeansy z dziurami cechuje specyficzny wygląd – nie okażą się zatem dobrym rozwiązaniem na oficjalne spotkania czy ważne uroczystości. Doskonale zdadzą egzamin jednak na spotkania z przyjaciółmi i do noszenia na co dzień. Tym bardziej, że mnogość fasonów umożliwia dopasowanie spodni do warunków atmosferycznych. Wbrew temu, co myśli część czytelników, jeansy z dziurami mogą być zakładane zarówno wiosną, jak i jesienią, gdyż w sklepach dostępne są również zimowe modele, a te mają jedynie dekoracyjne naszywki albo obcięte krótkie spodnie, które świetnie sprawdzą się także w czasie skwarów.

Jeansy z dziurami – kup w internecie

Choć jeansy z dziurami dostępne są w rozmaitych sklepach – od butików, po markety – znalezienie odpowiedniego kroju dla części osób potrafi być przyczyną sporych trudności. By się ich ustrzec warto postawić na sklepy internetowe. Zazwyczaj kupimy w nich więcej krojów niż w tradycyjnych butikach, a zatem odpowiednie jeansy z dziurami znajdą tam nawet najbardziej wymagający klienci. Istotne będzie również to, iż sklepy internetowe oferują często jeansy z dziurami znacznie tańsze od stacjonarnych, zaś przesyłka nie pochłania dłużej niż kilka dób.