szampony odbudowujące, szampony odbudowujące

Jakie substancje zawierają szampony odbudowujące

Szampony odbudowujące stosowane są do włosów z tendencją do łamania się i wypadania, wyniszczonych oraz suchych. Pragniesz olśniewać innych lśniącą, bujną i piękną fryzurą? Sprawdź produkty o działaniu regeneracyjnym. W jakie komponenty winny być bogate szampony wzmacniające?

Szampony wzmacniające – odzyskaj miękkie włosy

Twoje włosy stały się łamliwe, suche, a ich końcówki zniszczone? Dobrze dobrane szampony odbudowujące pomogą zregenerować nadwątlone kosmyki i sprawić, iż włosy będą prezentować się olśniewająco. Jednak przed zakupem konkretnego kosmetyku powinniśmy dowiedzieć się, jakie składniki zostały użyte do jego produkcji. Odbudowujące oddziaływanie ma między innymi keratyna roślinna, która wzmacnia strukturę włosów i wygładza wszystkie uszkodzenia oraz nierówności. Szampony wzmacniające mogą również zawierać działający nawilżająco kwas hialuronowy, za sprawą którego włosy na powrót stają się elastyczne, miękkie i lśniące. Również ceramidy posiadają silnie odbudowujące działanie – skutecznie uzupełniają wszelkie niedostatki w budowie włosa.

Szampony odbudowujące – osiągnij nadzwyczajne rezultaty

Olśniewające efekty zapewniają również ekologiczne składniki znajdujące się w szamponach – otręby ryżowe, wyciąg z granatu czy żeń-szenia, jak również białka z migdałów. Regularne stosowanie szamponów z bogatym zestawem aktywnych składników pozwala przywrócić włosom ich prawdziwą elastyczność, ustrzec się przed ich przerzedzeniem, uchować przed wczesnym starzeniem się czy zasłonić cebulki przez szkodliwym działaniem wolnych rodników. Należy pamiętać o regularnym aplikowaniu takich produktów, bowiem tylko wtedy szampony odbudowujące mogą dać najlepsze rezultaty.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]