Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Dowiedz się więcej o profesjonalnych drukarkach 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i instrumenty. Oszacowano, iż używając drukarek 3D oraz pozostałych urządzeń Stratasys można praktycznie o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną budową i bezproblemową obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w różnorodnych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest solidny i dokładny, a w toku procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]