etykiety na wódkę weselną, etykiety na butelki

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na imieniny, ślub lub osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – alkohol jako niecodzienny podarek od Młodej Pary

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o słowa podziękowania, imionach Państwa Młodych czy miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można nabyć w różnych barwach i wzorach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na bimber – dekoruj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz własne nalewki, soki czy wina, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne każdej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]