Do domu, do biura, do kawiarni – ekspres Jura

Znalezienie właściwej kawy nie zapewnia przygotowania idealnego napoju. By zadowolić rodzinę świetnym smakiem kawy musimy także zadbać o właściwą technikę zaparzania oraz ekspres, który umożliwi otrzymanie właściwej ciepłoty wody oraz ciśnienia. Wiedzą o tym specjaliści z firmy Jura, bo od niemal wieku oferują klientom doskonałe ekspresy, które mogą być eksploatowane tak przez profesjonalnych baristów, jak i po prostu entuzjastów smacznej kawy. Czemu jednak warto postawić na produkty tej firmy? Jakie zalety ma ekspres Jura? Jak znaleźć sprzęty odpowiednie do konkretnych potrzeb i uniknąć problemów w eksploatacji?

Ekspres Jura dla profesjonalistów

Jura ceniona jest szczególnie z uwagi na wytwrzane przez siebie ekspresy dla profesjonalnych baristów. Ci często wybierają wyroby firmy, gdyż są one solidne, zaś ich budowa umożliwia zrobienie wszystkich typów napojów – także tych których nie można przygotować bez napowietrzenia mleka. Firma opracowała dla zawodowych klientów mnóstwo modeli ekspresów, które zgrupowane są w parę serii – na przykład Classic, XS, W, XJ oraz GIGA PROFESSIONAL, zaś każda z nich wyróżnia się innym zużyciem wody i opcjami przygotowania napojów.

Ekspres Jura dla wszystkich

Mimo, że sporo produktów marki adresowanych jest do zawodowych użytkowników, ekspres Jura bez problemów może być także stosowany w domu. Szczególnie, że w jej katalogu znajdziemy sporo urządzeń, które przeznaczone są akurat do użytku w mieszkaniu. Szczególnie dobrze zdadzą egzamin urządzenia z serii E, A lub ENA, bo charakteryzują się prostą budową oraz różnymi funkcjami pozwalającymi na zaparzenie świetnej kawy. Dobrze też wspomnieć, że marka proponuje również akcesoria, które umożliwią przygotowanie bardziej oryginalnych typów tego naparu oraz konserwację urządzeń.