Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Nie poszukuj już więcej! Tutaj kupisz czapraki dla koni

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają zwierzęciu wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]