Colourpop – kosmetyki do makijażu prosto z USA

Sprawdź, gdzie zamówić produkty Colourpop

W sklepach kupić można niesamowita ilość przeróżnych kosmetyków służących do makijażu, lecz przeciętny konsument potrafi wymienić z pamięci zaledwie kilka największych producentów funkcjonujących w tej branży. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo szanowanych, jakkolwiek mało znanych marek produktów do makijażu, jak przykładowo Colourpop, pojawiło się już na półkach drogerii w naszym kraju.

Colourpop – nie tylko dla najzamożniejszych kobiet

Firma Colourpop narodziła się w Los Angeles, czyli w kolebce nowych trendów. Z tego powodu potrafi błyskawicznie znaleźć odpowiedź na każdą ich zmianę. W ten sposób jest w stanie wypuścić na rynek kosmetyki, które są aktualnie na topie wśród kupujących. Za główną ideę marka wyznaczyła sobie tworzenie niedrogich – a zarazem luksusowych – kosmetyków w jak najszerszym spektrum kolorów. Zdaniem marki Colourpop niedopuszczalnym jest to, by na najwyższej klasy artykuły do wizażu pozwalały sobie wyłącznie najbogatsze kobiety. Colourpop szuka wzorców w różnych źródłach, jak również zachęca swoich odbiorców do dzielenia się opiniami i pomysłami o produktach. Produkty tej firmy nie są testowane na zwierzętach. Rekomendują je profesjonalne makijażystki, które zachwalają przede wszystkim ich ponadprzeciętną trwałość. Kosmetyki Colourpop lubiane są też przez entuzjastki makijażu, które poszukując niecodziennego stylu, nierzadko nie chcą kupować łatwo dostępnych szminek czy pudrów.

Charakterystyka kosmetyków Colourpop

Sztandarowym produktem firmy Colourpop są cienie do powiek Super Shock. Nie jest to bowiem klasyczny kosmetyk – ich atutem jest to, że mają konsystencję musu, który po dotknięciu błyskawicznie zamieniają się w puder. W ten sposób daje się je nakładać na powieki tak za pomocą klasycznych pędzli, jak i opuszkami palców. Ciekawą ich cechą jest również to można je wedle uznania łączyć, aby tworzyć zróżnicowane kolory. Innym znanym produktem firmy Colourpop jest szminka Ultra Matte, która cechuje się wysoką pigmentacją. Pomimo, iż kosmetyki firmowane przez Colourpop na starym kontynencie są rzadkością, można je nabyć online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]