Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Jeśli potrzebujesz maseczki wielokrotnego użytku, koniecznie sprawdź www.vitberg.com

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie państwa, kompletnie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku czy urzędu, gdzie zwykle napotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy zawsze założyć na usta oraz nos ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z tkaniny?

Mini przyłbica – wygodna ale wytrzymała

Osoby, które uważają bawełniane maski ochronne za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, mogą sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem wirusem w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. kryje usta i nos, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej głównymi atutami są komfort, trwałość oraz niewielka waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (do trzydziestu razy!) przy pomocy mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, starsze bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać ochronne maski w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Nie blokuje ona funkcji FaceID, co zapewne uznają za atut najmłodsi użytkownicy.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]