Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Chcesz kupić profesjonalne środki czystości? Zobacz tutaj

Aby utrzymać czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment środków czystości skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti lub tłustych osadów.

Zabezpieczenie powłok przy użyciu chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do osłony metali przed korozją, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]