Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Jeśli potrzebujesz naszyjników celebrytek, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każdy może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazda, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]