Bransoletki z koralikami – sklep Biżutik

sprawdź bransoletki z koralikami na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Bransoletki z koralikami należą do tego rodzaju akcesoriów, które będą odpowiednie na każdą okoliczność. Mamy możliwość sami je zrobić w domu lub nabyć w butiku. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki będą nietypowe.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najbardziej przystępną techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy stworzyć niepowtarzalną biżuterię.Dodatkowo, w Inernecie dostępnych jest wiele stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie robić bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Metodę Peyote używamy, kiedy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego rodzaju ozdoby będziemy potrzebować: igły, nici lub żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej pracochłonny niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje niebotyczna liczba szablonów, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość korzystania z wirtualnych schematów, które znacznie upraszczają tworzenie własnej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przejścia barw.Oczywiście, nie każdy posiada umiejętności potrzebne do stworzenia biżuterii z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć wiele bardzo ładnych modeli w Internecie i sklepach stacjonarnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]