Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Więcej informacji o balonie do wina

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]