Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Kluczową przyczyną, przez którą na portal internetowy może zostać nałożony ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest sposób na uniknięcie tych groźnych sankcji?

Nienaturalne linki przychodzące – nie stosuj ich

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie ogromnej liczby odnośników kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Manipulują one miejscem portalu w wynikach wyszukiwania i tym samym łamią zasady naturalnego linkowania ustalone przez grupę Google. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się pod postacią wpisów marketingowych przesyconych licznymi frazami. Występuje także proces wymiany linków, co skutkuje założeniem bana. Jeśli nierzetelne praktyki zostaną odkryte, witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, co łączy się z gwałtownym zmniejszeniem jej rangi w przeglądarce, czasem aż o 50 stron.

Która firma wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Nie zapominajmy, że gdy na stronę zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o odtworzenie normalnej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie zapewnia pełnego powodzenia. Skierujmy swoje kroki do specjalistycznej agencji SEO, jeśli pragniemy zwielokrotnić szansę na sprawne usunięcie filtrów. Specjaliści błyskawicznie zdiagnozują prawdziwą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko renomowanym agencjom.