Biurowe programy do skanowania dokumentów

Program do skanowania dokumentów jest zasadniczym ogniwem tzw. elektronicznego obiegu korespondencji, który staje się coraz bardziej powszechny w nowoczesnych firmach. Zaawansowana technika zdecydowanie upraszcza żmudną pracę sekretarki. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób możemy zastosować jego funkcje.

Program do skanowania dokumentów – wyeliminuj bałagan w firmie

Wszystkie pisma przychodzące do firmy muszą zostać odpowiednio zinwentaryzowane. Kierownik biura obsługi zajmuje się wykonywaniem kopii dokumentacji oraz przekazywaniem pism do wyznaczonych podwładnych. Jak nietrudno się domyślić, w takiej sytuacji szybko pojawia się chaos, a przecież ład to podstawa prężnego funkcjonowania każdej firmy. Wówczas pomocą służą programy do skanowania dokumentów, które katalogują wszystkie pisma i dbają o zachowanie porządku w sekretariacie.

Zastosuj możliwości programu do skanowania dokumentów

Zasada funkcjonowania nowoczesnych urządzeń biurowych jest niesłychanie prosta. Pismo wymagające rejestracji jest skanowane przy pomocy specjalistycznego skanera. Potem wprowadzamy do komputera najistotniejsze informacje o rejestrowanym dokumencie, a niewielka drukarka drukuje naklejki do przyczepienia na papierowej wersji dokumentu. Kopia trafia do tzw. chmury w programie CRM albo rejestrowana jest na firmowym serwerze. Dzięki temu konkretni pracownicy mogą za pośrednictwem laptopa, a nawet telefonu, w każdej chwili sprawdzić ważną korespondencję, bez robienia chaosu w sekretariacie.

Nasze dane kontaktowe:
Baseline
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Tel.: +48 (12) 311 86 45
Mob.: +48 663 366 002
E-mail: [email protected]