Archiwizacja dokumentów w chmurze i na serwerze

Nowoczesne programy biurowe wspomagają pracę wielu małych i średnich działalności gospodarczych. Przydają się one do delegowania zadań dla podwładnych, administrowania grupami kontrahentów, tworzenia seryjnych newsletterów, wspomagania strategii z zakresu PR oraz mnóstwa dodatkowych czynności.

Fundament pracy firmy – archiwizacja dokumentów

Kluczową domeną firmy jest zabieganie o prawidłową archiwizację dokumentów. Wszelkie faktury muszą być dokładnie katalogowane. Właściwemu obiegowi dokumentów służą nowoczesne systemy CRM. To duże odciążenie funkcjonowania biura. Program pozwala na tworzenie standardów umów. Dzięki redukcji dokumentów papierowych, zyskujemy duże zyski na materiałach biurowych i tonerach do kopiarki, a przy okazji dbamy o środowisko. Faktury dostępne są w tzw. chmurze a całą archiwizacja dokumentów przebiega online. Dokumenty klasyfikowane są według ustalonych wcześniej kategorii. Można sortować je po nadawcy, czasie wytworzenia dokumentu, itp.

Szybka i sprawna archiwizacja dokumentów

Pierwszym krokiem jest określenie typu dokumentu w systemie – wystarczy podać tylko kilka najważniejszych informacji. Następnie trzeba wydrukować nalepkę z identyfikującym kodem – tzw. bar-code. Na rynku dostępne są mobilne drukarki, sprzężone z systemami przeznaczonymi do obiegu dokumentów. Wydruk przyklejamy na przygotowanym dokumencie, a całość przenosimy do urządzenia wielofunkcyjnego, który umieszcza pismo w systemie. Nawet będąc w u klienta mamy więc dostęp do niezbędnych zaświadczeń, gdyż programy CRM funkcjonują także na tabletach.

Nasze dane kontaktowe:
Baseline
ul. Łagiewnicka 33A
30-417 Kraków

Tel.: +48 (12) 311 86 45
Mob.: +48 663 366 002
E-mail: [email protected]