Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, iż na spotkanie z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej części Krakowa, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Kancelaria prawna w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty we frankach bądź polisolokaty. Są nimi też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria posiada szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania lub unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.