Internetowe porady prawne kontra ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, czyli ZUS, to organizacjaurząd z założenia mający wspierać o płatników składek poprzez przekazywanie im adekwatnych świadczeń w konkretnych sytuacjach, np. w trakcie okresu niemożliwości podjęcia pracy lub po osiągnięciu wieku emerytalnego. Jak Jako jedna z nielicznych już instytucji państwowych, ZUS wciąż traci zaufanie Polaków z powodu nie za dobrze opracowanych przepisów, których poszkodowanymi są często klienci. W momencie pojawienia się problemu z ZUS warto skorzystać z porady prawnej internetowo czy też za pośrednictwem telefonu.

Często występujące spory z ZUS

Bardzo często spotykanym problemem w kontaktach z ZUS jest niepoprawne wyznaczenie składek na pewien okres. Jest to często przyczyną mnóstwa nieprzyjemności, ale okazuje się, że zaprawieni w bojach prawnicy z chęcią wspomogą nas w wywalczeniu należnej wysokości składki. Równie często spotykamy się z sytuacją, w której ZUS uważa, że wypłaty z tytułu urlopu macierzyńskiego nam się nie należą lub też ma wielkie problemy z określeniem, czy podczas prowadzenia działalności za granicą jesteśmy zobowiązani, by płacić składki, a także na jaką wysokość pomocy możemy liczyć , gdy już wrócimy do Polski. W każdej z wspomnianych sytuacji polecanym rozwiązaniem jest zasięgnięcie telefonicznych lub internetowych porad prawnych.

Dlaczego internetowe porady prawne są tak popularnym rozwiązaniem?

Dzięki wyborze porad prawnych przez telefon i internet zyskujemy dostęp do dużej ilości profesjonalistów w jednym miejscu. Bardzo często istnieje także możliwość, aby zapoznać się z komentarzami innych osób na temat ich usług. W ten sposób oszczędzamy czas, który musielibyśmy spędzić na dotarciu do siedziby prawnika oraz zyskujemy gwarancję uzyskania taniej, profesjonalnej porady.

Nasze dane kontaktowe:
Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: [email protected]