Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Na www.serwismeteo.pl uzyskasz więcej informacji o okna serwis Warszawa

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]