Wspieraj rozwój malucha – zajęcia dla dwulatków

Pedagodzy przekonują, że już dzieci w okresie 18+ mają predyspozycje np. do nauki języków, dlatego rozwijanie zainteresowań przedszkolaka warto rozpocząć od najwcześniejszych lat. Chcesz odkryć zdolności, które drzemią w Twoim maluchu? Zdecyduj się na zajęcia dodatkowe – one pomogą mu rozwinąć talent!

Zajęcia dla dwulatków – wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

Zajęcia dla dzieci to niezwykle popularna forma urozmaicenia wolnego czasu – doskonale wspierają wyobraźnię, uczą współpracy w grupie, a także stanowią świetną zabawę! Obecnie oferta zajęć rozwojowych jest wyjątkowo obszerna, a rodzice mogą przebierać w wielu opcjach. Maluchy mają możliwość wziąć udział w warsztatach kształtujących trzy poziomy umiejętności – grę na instrumentach lub śpiew, rytmikę i plastykę. Wiele placówek organizuje klubokawiarnie, w których dzieci mogą nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale również poznać rówieśników. W takich klubokawiarniach odbywają się wernisaże, można również urządzić przyjęcie urodzinowe. Doświadczona kadra opiekunów zapewnia dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz zajęcia prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – zadbaj o integrację sensoryczną

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało talent wokalny? Praktyczne zajęcia dla dzieci obejmują zarówno zabawy rytmiczne z wykorzystaniem klarnetu, ukulele lub bongosów, jak i naukę repertuaru piosenek. Wierszyki oraz wyliczanki znakomicie oddziałują na wyobraźnię dziecka oraz prawidłowe rozumienie bodźców. Bardzo popularne stają się zajęcia dla dwulatków, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą rozwijać więzi społeczne.