Systemy Business Intelligence

Proces przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą zysk i pozwalają uzyskać głębszy wgląd w funkcjonowanie Twojego biznesu.

Praca w metodyce BI

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje precyzyjny dobór do charakteru Twojego przedsiębiorstwa – zapewnia to szczegółową wiedzę o jego procesach i otoczeniu. Oprocz nasileniem wydajności generowane są też inne korzyści wskutek badania, kontroli i identyfikacji. To przeważnie: restrukturyzacja zarządzania, uporządkowanie wiedzy w firmie, analiza sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Informacje same w sobie prezentują znikomą wartość, dopiero właściwie przyrównane stanowią pożądany materiał do analiz i przewidywań. Efektywne opieranie się na ogromnych ilościach danych używając proponowanych technik, norm i mechanizmów to istota analityki biznesowej.

Dlaczego warto im zaufać?

Mimo że BIzalto jest młodą firmą, zapewniaj pełną obsługę od wdrożenia, analizy po kursy końcowe. Zatrudniają kompetentnych pracowników z doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów BI, a swoje usługi przeprowadzają we współpracy z organizacjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą. Udzielanie pomocy przedsiębiorstwom w ich rozwoju i w wyprzedzeniu konkurencji, oparta na rzetelnych informacjach to podstawowa misja BIzalto. Czas skończyć z podejmowaniem niepewnych decyzji – kreatywne rozwiązania, niekonwencjonalne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki zapewniają najwyższą jakość, efektywność, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

Nasze dane kontaktowe:
BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: [email protected]