Sprzątanie i czyszczenie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - dalsze informacje o tej usłudze

Chyba żaden z czytelników nie chce, żeby miejsca pochówku jego krewnych były zapomniana. Niestety jednak, trudno jest znaleźć czas na to, by się nimi zająć, odwiedzając groby tylko przed związanymi z bliskimi świętami. Na szczęście jednak nie musimy wcale skazywać ich na zapomnienie – trzeba tylko powierzyć ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Gdzie szukać podobnych usług? Co dzięki nim zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Czyszczenie grobów – gdzie szukać?

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów bez trudu znajdziemy w sieci – wystarczy wpisać właściwe słowa w Google. Poza tym, przedsiębiorstwa te często ogłaszają się także w okolicy cmentarzy – kiedy uważnie przyjrzymy się tablicom z anonsami, niewątpliwie natrafimy na odpowiednią dla nas ofertę.

Kto oferuje czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z niektórych usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się nagrobkami naszych krewnych. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na renowację pomnika, zbudowanie siedzenia na cmentarzu, stawianie lampek lub sadzenie kwiatów. Możliwe jest wykupienie pojedynczej usługi oraz skorzystanie z oferty długoterminowej.

Ile kosztuje czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny takich usług ciężko jest odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ koszty mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W największych polskich metropoliach za czyszczenie grobów zapłacimy za każdym razem około 30 złotych. Dwunastomiesięczna opłata stała wyniesie nas zaś mniej więcej 400 złotych za jeden nagrobek.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]