Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Szukasz więcej wiadomości o domu weselnym? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeśli nowożeńcy zechcą wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – zwróć uwagę na jej pojemność i dystans od kościoła

Wybierając salę na wesele para młoda powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeżeli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, należy szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, udekorowanie sali i wybranie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć około 130 gości. Przyjęcie można zorganizować też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]